Hakkımızda?

Hottable Isı Sistemleri Sektöre 1996 yılında başlamış Hottable Markalı ürünlerini 2008 yılında satışa sunmuştur. Açık alan ısıtma sistemleri üreten firmamız sektöre farklı alışılagelmiş geleneksel ısıtma yöntemlerinden çok daha özgün ısıtıcılar sunmuştur. Bu ısıtıcıların başında Tekno ısıtıcılı masalar yer almaktadır. Sıra dışı tasarımı, Kullanım rahatlığı ve performansıyla gerek bireysel gerek ticari müşterilerinden yoğun ilgi görmüş ve görmeye devam etmektedir. Firmamızda birçok ısıtıcı tipi üretilmektedir. Duvar/tavan tipi ısıtıcılar, taşınabilir mobil ısıtıcılar, alttan ısıtmalı kafe ve bar masaları gibi her alan ve ihtiyaca uygun seçenekler bulunmaktadır.

Alanında uzman kadromuzla birlikte ürün çeşitliliğimizi her geçen gün gelişen teknolojilerle birlikte güncellemeye devam etmekteyiz. Yurt içi ve yurt dışında bulunan, bizlerle birlikte yürüyen değerli bayi ve distribütörlerimiz sayesinde Hottable ısıtıcıları dünyanın birçok noktasında yer almaktadır. Edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimizle bulunduğumuz yeri korumaya, başarılarımızın devamlılığını sağlamaya Hottable ailesi olarak kararlıyız. Mutlu müşterilerimizle birlikte sıcak alanlar inşa etmeye devam edeceğiz....


Misyon

Birçok Restoran ve Kafenin müşterilerinin oturmaktan keyif aldığı açık alanları vardır, ancak soğuk kış aylarında bu alanlar genellikle tercih edilmez ve boş kalır. Hottable Isı; işletmelere, bu alanlarının ısıtılabilmesi, 4 mevsim kullanıma açık kalabilmesi için doğalgazlı ve elektrikli ısıtma çözümleri sunar. İhtiyaç ve beklentilere göre seçilen ve en doğru ısıtıcılar kullanılarak ısıtılan bu alanlarda üşümeden, konforlu bir şekilde vakit geçirilmesini sağlar.